Зварювальник сантехнік Київ


Ціни Галерея Контакти
 • Зварювання металевих труб будь-якого діаметру
 • Встановлення, перенесення сушки для рушників
 • Зміщення стояків, заміна частин труб
 • Заміна пожежних гідрантів та кранів
 • Встановлення та заміна лічильників води
Гусак труби водопроводу Вентильний кран з червоною рукояткою Латунні фітинги Rehau на сталевих трубах Труби лічильників води у парадному Червоний пожежний гідрант з синьою клямкою Частина водомірного вузла із засувками та лічильником
 • Виготовлення металевих конструкцій будь-якої форми та розміру
 • Робота з генератором, у місцях без джерела електрики
 • Підготовка стоякових труб для встановлення пластикових труб
 • Встановлення або заміна сушки для рушників

Зварювальник сантехнік відіграє велику роль при будівництві, ремонті в квартирі або будинку. Безліч робіт проводиться цим фахівцем, оскільки він працює з метало та пластик конструкціями. Такі конструкції широко використовуються в побуті, наприклад система опалення, труби води, різні крани, батареї, бойлери і цей список можна ще довго продовжувати.

Зварювання вважається і є найміцнішим способом з'єднання металевих конструкцій. У роботі, сантехніком зварювальником, часто використовується електродугове зварювання. Він знаходиться прямо біля елемента, що зварюється і може добре контролювати весь зварювальний процес. Зварювання допомагає зробити якісне з'єднання, без використання різних кріпильних пристроїв.

Ми надаємо великий спектр послуг, сантехнічних зварювальних робіт, все робимо швидко, якісно і з гарантією на свої послуги. Сантехнік зварювальник по Києву та області працює як у будні, так і вихідні дні, приїжджаємо у свята та за екстрених ситуацій у будь-який час.


Мінімальні ціни на Зварювальник сантехнік Київ в Киеві та області 2023
Послуга Ціна від
Зварювання труб у нас на об'єкті.500 грн.
Зварювання труб у вас на об'єкті1800 грн.
Заварити свищ в трубі.1800 грн.
Заміна стояка цинк, сталь.2200 грн.
Заміна радіатора.2000 грн.
Заміна рушникосушки.2500 грн.
Огляд об'єкта для оцінки.1000 грн.
Оренда генератора, перша година \ наступні години.1500/700
Зварювання труб у землі Металева труба зі зварювальним швом Приварені різьби на металевих трубах. Стояк з гребінками та лічильниками на холодну та гарячу воду Прокладання труб у підвалі Монтаж трубопровідної запірної арматури в колодязі Зварювальний шов Металева труба зі зварювальним швом Труби лічильників води у парадному Сталевий фланець із привареним патрубком Трубно фланцева частина водомірного вузла зелена Трубне складання для котельні

Основні роботи зварювальника сантехніка

Зварювання труб. Невід'ємною частиною будь-якої квартири, будинку, офісної будівлі є труби опалення та водопроводу. Вони вимагають ремонту та правильного утримання, у Києві безліч будинків, яким вже понад двадцять років, а це приблизний термін роботи труб. Тому багато хто вже віджив свій термін експлуатації і час від часу, вимагає проведення ремонтних робіт, при ремонті в квартирі, повної заміни на нові або перенесення в будь-яке зручне місце для мешканців.

Пакування та встановлення кранів. При установці труб завжди встановлюються різні крани для перекриття водопостачання. Крани можна приварювати та встановлювати в будь-які місця для зручності експлуатації лічильників води, батарей, проходу гарячої та холодної води перед бойлерами і не тільки. Наші фахівці займаються пакуванням та встановленням кранів як внутрішніх, так і зовнішнього використання, наприклад у колодязях приватних будинків.

Встановлення сушки для рушників. Здійснюємо монтаж рушникосушки професійними зварювальниками сантехніками за всіма правилами та вимогами. Встановлення або перенесення електричного рушника здійснюється поблизу з розетками, водяна сушарка для рушників приварюється до основного стояка гарячої води або опалення.

Зміщення стояків. При глобальному ремонті ванної кімнати або з'єднанні ванної кімнати з туалетом, потрібне перенесення стояків водопроводу. У квартирах стояки йдуть на гарячу та холодну воду окремо, за стандартом, вони розташовуються один біля другого, зовсім поряд. Це робити зручно при встановленні та для подальшого використання, коли все знаходиться в одному місці. Розташовуються у ванній кімнаті чи туалеті, а вже далі розходяться у місця, де потрібно використовувати воду. На стояки часто навішують лічильники води і роблять відведення на сушарку для рушників. Проведемо зміщення в будь-яке зручне для вас місце за короткий проміжок часу з використанням зварювальних робіт.

Встановлення, заміна пожежних гідрантів та кранів. Пожежні крани – невід'ємна частина безпеки життя людини, вони встановлюються у різних установах, житлових будинках, підприємствах на внутрішній водопровід. Є спеціальні правила на встановлення гідрантів і кранів, їх не можна просто розміщувати, де з'явиться бажання. Враховується висота розташування від підлоги, розміри будівлі та багато іншого. Якщо ви помітили, що крани або гідранти вже не придатні, викликайте фахівця на його заміну, мабуть воно може стати в нагоді всього один раз у житті, але повинно завжди бути в робочому стані.

Врізання лічильників води. Якщо раніше лічильників не було, то після їх встановлення вже першого місяця використання можна буде побачити скільки економиться сімейного бюджету. Робимо врізання лічильників гарячої та холодної води в стояки. Для цього приварюються металеві гусаки, на них накручуються лічильники і потім приєднуються до труб у будинку. Також з легкістю зробимо заміну старих на нові або перенесемо в нове місце. Вся робота робиться чисто, сантехнік працює у невеликих та замкнутих просторах.

Врізання та встановлення засувок (чавунні, прогумований клин, батерфляй). Перед початком монтажних робіт засувка ретельно оглядається на наявність сколів і тріщин, це основне правило при монтажі. Засувки не бажано зберігати більше 2 років, за високої вологості або великих коливань температури. Врізання та встановлення засувки зварювальником сантехніком робиться в кілька етапів:

 • підготовчі роботи, очищення трубопроводу та підготовка робочого місця;
 • огляд засувки та місця монтажу, перевірка стану труб;
 • монтаж засувки може встановлюватися як на фланці, так і приварюватися.

Монтаж систем кнс, каналізаційно-насосна станція. Тільки професіонали повинні допускатися до цього типу робіт, оскільки це дуже відповідальний технологічний процес. Кожна насосна станція встановлюється та прораховується індивідуально під кожен об'єкт. Дані станції призначені для перекачування стічних вод, ставляться в місцях, де немає каналізаційних систем.

Монтаж систем зливневідводів. Наші фахівці, проведуть встановлення та ремонт зливневідводів різних розмірів з урахуванням правильної її експлуатації та інтенсивності стоків води на тій чи іншій ділянці. Зливова система відведення води складається з:

 • зовнішні, видимі елементи;
 • підземні;
 • споруди для очищення води.

Монтаж даних систем робиться на невеликій глибині. Призначена для відведення води, опадів від фундаменту та землі. Для захисту від швидкого засмічення, зверху встановлюються грати, які не дають просочитися великому сміттю та листям.

Ремонт труб зовнішніх систем опалення та водопостачання. Для повноцінного ремонту, спершу потрібно знайти місце протікання, після якщо воно на видному місці, зробити його фото і відео, які вже вислати нашому зварювальнику сантехніку, для розуміння який потрібно використовувати інструмент і що брати на даний тип роботи. Після приїзду відразу приступаємо до роботи, якщо протікання не велике, просто заварюємо пошкоджене місце, якщо труба прогнила і просто наклавши зварювальний шов проблеми не позбудеться, тоді зварювальник демонтує частину труби і встановлює нову. Саме для цього і потрібні фото, щоб зрозуміти стан труб, їх поверхневе зношування і який тип роботи потрібно робити.

Описано не весь спектр послуг, які ми надаємо, якщо зі списку не знайшли свій тип роботи, все одно набирайте нас і ми точно зможемо допомогти. Проведемо будь-які зварювальні роботи у приміщенні або на вулиці, немає світла, тоді приїдемо з генератором. Зможемо допомогти як з усуненням свища на трубі, так і повністю замінимо всю систему опалення. Проведемо будь-які монтажні та демонтажні роботи, що стосуються металевих конструкцій будь-якого розміру.


За уточненням деталей прохання дзвонити чи писати на номер
 • Life 093 949 03 36
 • Kyivstar 096 073 99 73
на обох номерах є WhatsApp, Telegram, Viber

Часті питання про Зварювальник сантехнік Київ

Розцінки на заварку свищів

Мінімальний виклик зварювальника на заварку свищів 1800 грн.

 • заварювання свищів у доступному місці від 300 грн;
 • заварювання свищів у важкодоступному місці від 500 грн;
 • наварювання латки на пошкоджену ділянку труби від 500 грн;
 • заварювання свищів з операцією (через вікно) та дзеркалом від 700 грн.
Які роботи зі сваркою труб виконуемо?
 • Заварка свіща, заміна частини труби
 • Заміна, переміщення радіаторів
 • Заміна, переміщення рушникосушки
 • Зміщення, заміна стояків
 • Установка, заміна фланцевої фурнітури
Які аварійні зварювальні роботи ми виконуему?
 • Зварювання петель воріт, дверей, хвіртки
 • Заміна ділянки труби, заварка свіща
 • Зварювання тріснутих метало конструкцій
 • Зварювання несучих конструкцій автомобіля, причепа

Зварювальні роботи

Мапа робіт

 • Интерактивная карта сварочных работ

Контакти