Заміна та перенесення лічильників води Київ


Ціни Галерея Контакти
 • Встановлення та ремонт батарей та радіаторів
 • Зварювання труб з операціями та дзеркалом
 • Заміна, ремонт стояків, сушки для рушників
 • Зварювання труб будь-якого діаметру в стислих умовах
 • Підготовка стоякових труб для встановлення пластикових труб
Стояк з гребінками та лічильниками на холодну та гарячу воду Відведення труб для лічильників води Латунні фітинги Rehau на сталевих трубах Труби лічильників води у парадному Вентильний кран з червоною рукояткою Приварені різьблення на металевих трубах
 • Ремонт та встановлення систем пожежогасіння
 • Заміна кранів, засувок, пожежних гідрантів
 • Виготовлення різних металевих конструкцій
 • Аварійні роботи з генератором, де немає світла

За останні роки, люди масово стали ставити лічильники води в квартирах і будинках, зумовлено це тим, що звичайна вода з крана коштує на багато дорожче, ніж платити по лічильнику за обсяг, що точно використовується. Ще маючи це обладнання, ви завжди можете стежити, скільки фактично було використано води, як гарячої, так і холодної.

ЖКГ рекомендують виклик своїх майстрів на встановлення, але по-перше, у такому разі ціна буде набагато більшою, та й прочекати в чергах, доведеться не один тиждень, якщо не місяці. Можна полегшити собі життя, нерви та витрачений час, просто звернувшись до нас, наші зварювальники сантехніки зможуть виконати будь-який тип роботи в найкоротші терміни та з високою якістю, за всіма нормами та стандартами встановлення. Також зварювальник може зробити заміну лічильників, які застаріли або перенести їх у нове зручне для вас місце.

Лічильники води

Проживаючи в багатоквартирному будинку, лічильники на гарячу та холодну воду просто повинні бути встановлені для економії сімейного бюджету. Бач навіть будь-який полив сусідів квітів або запорошеного асфальту, розподіляється на мешканців, у яких лічильники не встановлені і вони не можуть довести, скільки фактично води було ними використано.


Мінімальні ціни на Заміна та перенесення лічильників води Київ в Киеві та області 2023
Послуга Ціна від
Зварювання труб у нас на об'єкті.500 грн.
Зварювання труб у вас на об'єкті1800 грн.
Заварити свищ в трубі.1800 грн.
Заміна стояка цинк, сталь.2200 грн.
Заміна радіатора.2000 грн.
Заміна рушникосушки.2500 грн.
Огляд об'єкта для оцінки.1000 грн.
Оренда генератора, перша година \ наступні години.1500/700
Труба опалення із виведенням під батарею Труби води з гаками під лічильники Кран із різьбленням приварений до водопровідної труби Труби водопроводу в квартирі з відводами та кранами Заміна ділянки труби стояка Стояки водопровідних труб Встановлені лічильники на водопровідних трубах Зварювальний шов на металевих трубах Заміна старої частини водопровідної труби на нову Встановлення кранів на металеві труби води Байпас та виведення труб під батарею Лічильники води на гусаках водопровідних труб Металева труба з кранами Металеві труби з кранами, що закриваються Відводи з кранами на трубах водопроводу Гусаки з червоними кранами на трубах водопроводу Зміщення стояків водопровідних труб Встановлення лічильників води у квартирі

Причини заміни лічильників води

Середній термін експлуатації обладнання підрахунку використовуваної води у районі десяти років, моделі, що стоять вище середнього, прослужать і довше. Усі лічильники мають міжповірочний інтервал, це час експлуатації при якому потрібно проводити його плановий огляд та перевірку на правильну працездатність. Якщо ваш лічильник не пройшов таку перевірку в потрібний час, його показання просто можуть не враховуватися і він вважатиметься несправним.

Оскільки лічильники гарячої води переносять у собі великі температури, його перевірку потрібно проводити кожні чотири роки, холодної води у свою чергу, кожні шість років. Якщо лічильник не пройшов перевірку, вважається зламаним та його бажано не ремонтувати, а встановлювати одразу новий. Віддавши лічильник на ремонт, у ньому замінятимуть кілька деталей, але решта буде вже застаріла і швидше за все, він житиме менше або знову зламається.

При поломці лічильника або закінченні терміну його експлуатації рекомендуємо проводити заміну. Поломка лічильника може полягати в:

 • не відображає або частково відображає вимірювання, поломка елементів, що крутяться, або електронного циферблата;
 • має механічні пошкодження, як внутрішні, так і зовнішні;
 • у лічильнику знаходиться вода або видно запотівання скла, а може й повністю залитий усередині водою;
 • перевірка лічильника показала, що він працює з неприпустимими похибками, може намотувати більше води, ніж ви використовуєте.

Коли Ви повідомляєте про поломку або несправність лічильника, платежі приходять без урахування його показань, тому не варто зволікати і потрібно викликати майстра для його заміни.

Як відбувається заміна лічильників води

 1. Перевірте несправність лічильника. Вище ми вже описали основні причини несправностей, додамо лише закінчення терміну експлуатації. У документі лічильників завжди зазначено дату його встановлення та дату останньої повірки, якщо цей документ був втрачений, що не бажано, його копія повинна перебувати у служби, яка займається постачанням води до будинку і займалася пломбуванням.
 2. Покупка нового лічильника. Це питання легко вирішується, зараз їх можна купити будь-де, починаючи від замовлення в інтернеті, великого будівельного магазину і закінчуючи простим ринком. Не забувайте, що лічильники на гарячу та холодну воду йдуть різні. На гарячу воду, часто червоного кольору або червоними позначеннями, що говорить про те, що він призначений для високих температур. Синього кольору позначаються лічильники холодної води.
 3. Підготовка до встановлення. Для заміни лічильників води, потрібно повідомити компанію, яка надає воду у ваш будинок. Вони можуть прийти та зняти пломби зі старих і знаходиться при встановленні нових. Але часто, після заміни обладнання, вони приїжджають на опломбування. Далі просто набираєте наш номер на сайті, вказуєте, що потрібна заміна обладнання і обумовлюєте дату. Вся робота виконується за кілька годин. Залежно від труднодоступності труб та обладнання.
 4. Монтаж лічильників води. Після всіх пунктів, перерахованих вище, приїжджає наш сантехнік, проводить демонтаж старого обладнання та монтаж нового. Після цього проводиться запуск води, перевірка роботи лічильника та всіх вузлів на протікання води.
 5. Опломбування. Останній пункт, викликається фахівцем з компанії постачальника і він опломбує нове обладнання, вносить всі дані в документи і забирає одну копію. Головний паспорт залишаючи вам. У жодному разі не викидайте його, бажано покласти в коробку лічильника. За паспортом можна буде завжди дізнатися дату та вписувати нові дати перевірки.

Перенесення лічильників води

Ця робота виконується якщо нинішнє місце розташування незручне для зняття показань, у квартирі робиться ремонт і на цьому місці буде розташована нова сантехніка.

Перенесення лічильників на порядок дорожче, ніж проста заміна. Щоб перенести обладнання підрахунку води, потрібно різати труби і прокладати нові магістралі, якщо труби металеві даним типом роботи займається зварювальник сантехнік.

Лічильники води можна переносити не знімаючи пломби, але цей процес більш складний. З металевими трубами, потрібно викликати зварювальника, який відріже частини труб з лічильниками і перенесе у зручне місце. У випадку із пластиковими, просто відрізаються частини труб і припаюються у потрібне місце.

Чи можна самостійно замінити лічильники води?

Так, це можна зробити і самому, але не бажано. Краще щоб цією роботою займалися професіонали, так робота точно буде виконана якісно та швидко. У будь-якому випадку опломбувати нові прилади обліку води повинні спеціалісти зі служби подачі води.

Хто платить за встановлення лічильників води у квартирі?

Держава чи ЖЕК дані роботи не робить і пільг на безоплатне встановлення немає. Все встановлюється за рахунок власника квартири.

Чи потрібно міняти лічильники води?

Так, вони мають свій термін експлуатації, до того ж через певні проміжки часу потрібно викликати майстра для повірки, якщо лічильник виявиться несправним, його відразу потрібно замінити, незважаючи на термін експлуатації зазначений у паспорті.


За уточненням деталей прохання дзвонити чи писати на номер
 • Life 093 949 03 36
 • Kyivstar 096 073 99 73
на обох номерах є WhatsApp, Telegram, Viber

Часті питання про Заміна та перенесення лічильників води Київ

Які роботи виконуємо по зварюванню труб опалення?
 • зміщення, перенесення стояків;
 • заміна, встановлення, перенесення радіаторів, батарей, регістрів;
 • встановлення та заміна лічильників калорій для будинкового та квартирного обліку;
 • встановлення, заміна засувок, редукторів, манометрів.
Які ціни на зварювальні роботи в Києві?
 • Вартість зварювальних робіт у нас на об'єкті - від 500 грн.
 • Заварювання свища на трубі - від 1800 грн.
 • Приварювання петлі дверей, воріт на місце - від 1800 грн.
 • Кузовний ремонт вантажного транспорту - від 3300 грн.
Які аварійні зварювальні роботи ми виконуему?
 • Зварювання петель воріт, дверей, хвіртки
 • Заміна ділянки труби, заварка свіща
 • Зварювання тріснутих метало конструкцій
 • Зварювання несучих конструкцій автомобіля, причепа

Зварювальні роботи

Мапа робіт

 • Интерактивная карта сварочных работ

Контакти