Хто такий зварювальник?
Ціни Галерея Контакти
Робота зварювальника, перш за все, починається із захисного одягу, що охороняє від палаючих іскор. Фахівці, що варять різні металеві конструкції, носять спецодяг із брезенту, замші або шкіри. Він не горить і при попаданні окалини, захищає зварювальника.
Професія зварювальника полягає у з'єднанні металів без кріплення за допомогою електродів. Останні, при високій температурі, вплавляються в сполучні метали і скріплюють їх. Існує безліч видів зварювання, у тому числі елітне, на електронно-променевих зварювальних установках. Зварювальник повинен мати хороше фізичне здоров'я, бути акуратним і точним, мати хороший окомір і великі знання про метали і спосіб їх обробки.
Варити можна по-різному, наприклад, за допомогою газоаргону. Це зварювання використовують для зварювання кольорового металу, алюмінію або нержавіючої сталі. Але приварити фланець до патрубка краще за допомогою електродугового зварювання. Струм регулюється на зварювальному апараті, а також на спеціальному баластнику. Найбільш поширені електроди – трійка та четвірка (3 мм, 4 мм). Розміри тут мають значення. Професійний зварювальник згадує, що їх навчали в училищі так - якщо ви варите метал товщі 4 мм, то берете четвірку електрод, якщо менше – варіть трійкою.
Багато зварювальників зізнаються, що їх з дитинства приваблювала ця професія, але колись батьки забороняли їм дивитися на працюючого зварювальника, бо можна спіймати «зайчика». Однак, інтерес все – однаково перевершив усі негативні сторони зварювання. До речі, захист від шкідливого випромінювання під час зварювання. Сьогодні, сучасні захисні маски для зварювання оснащені індикаторами затемнення скла залежно від зору та затемненості, а це є величезним плюсом у розвиток зварювальних технологій.
- Life 093 949 03 36
- Kyivstar 096 073 99 73