Обличчя пече після зварювання що робити?


Ціни Галерея Контакти

Засоби захисту зварювальника для запобігання опікам!

Новачку чи професіоналу, на секунду або цілий робочий день потрібний захист від опіків від зварювальних іскор, крапель та пилу. Ми користуємося такими методами для зажитку організму при зварювальних роботах:

1. Обов'язково шкіру на відкритих ділянках тіла потрібно помазати одним із засобів таких як жирний крем для рук і обличчя, засіб захисту від засмаги або масло для тіла дитини, це захистить шкіру від пилу і буде відображати промені світла, що потрапляють від зварювання, тим самим частково позбавить вас від неприємних наслідків.

2. Завжди, навіть у спеку потрібно використовувати балаклаву, яка захистить вас не тільки від попадання небажаного випромінювання від зварювання, а і запобігає попаданню окалин на шкіру або вушний канал.

3. Використовуйте завжди респіратор з видихом вниз для захисту дихальних шляхів та решти обличчя від опіків.

4. І найважливіше, що в принципі і повному оленю зрозуміло, використовуйте рукавички шкіряні або брезентові при зварювальних роботах. (Звичайні будівельні рукавички тільки увічнюють шанс опіку та сприяють цьому)


Як боротися з опіками після зварювання.

Судячи з того що ви читаєте цей текст ви не скористалися правилами вище, вам дуже погано і швидше за все у вас не просто опіки рук, а печуть очі, каламутно і відчуття піску в очах, а вранці ви може і не зможете відкрити очі від засохших рідин на віях, буде боляче дивитися на світло і відчуття що ви осліпните, але не хвилюйтеся все буде добре якщо ви не варили без маски пристільно дивлячись на зварювальну дугу:

1. При опіках шкіри потрібно звільнити від одягу або інших подібних подразників опік, часто зволожувати місце прохолодною водою і не витирати, для заспокоєння можна намазати судокремом або пантенолом, а взагалі ти мужик і пару опіків одразу змусять тебе думати головою.

2. При опіках очей потрібно пролікуватись очними краплями "Дексаметазон" 2 краплі 3 рази на день, 3-4 дні. (Це не заклик до дій, а особистий досвід не одного зварювальника-початківця, краще проконсультуватися у лікаря. Самолікування ...бла-бла-бла...)

З цією проблемою найчастіше стикаються зварювальники-початківці, оскільки нехтують технікою безпеки, але і професіонали своєї справи з необережності так само можуть отримати опіки обличчя, очей, рук та інших частин тіла. Не одягнувши захисні рукавички, фартух або маску ви не відразу зрозумієте, що отримуєте опіки, вони будуть проявлятися через проміжок часу. Опіки на шкірі зварювальник може отримати працюючи з будь-яким зварюванням, або працюєте з електродуговою, так і газовою, від них усіх йде сильне підвищення температури, яке доходить до людини. Крім сильної спеки так само на людину впливає інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання, від якого так само потрібно захищати свій організм та шкіру. Зараз постараємося розповісти, які бувають ступені опіків при зварюванні і як найкраще з ними боротися, щоб не мучитися від болю.

Зварювальник

Як уникнути опіків при роботі зі зварюванням.

Кожен досвідчений і не досвідчений зварювальник часто вчиться на своїх помилках, отримавши раз опіки від зневаги технікою безпеки, він надалі таких помилок не робить. Оскільки все-таки уникнути опіків при зварюванні, перш за все потрібно використовувати засоби захисту, такі як:

Зварювальна маска. Найголовніший атрибут зварювальника. По перше вона допоможе вам захистити своє обличчя від попадання на нього різних променів, по-друге скло в масці захистить ваші очі від сильного світла, світло через таке скло набагато тьмяніше і ви з легкістю при роботі можете бачити що робите і стежити за точністю накладання шва . Маска добре захищає свого власника від попадання іскор металу, мінімально пропускає ультрафіолетове та трохи допомагає утримувати інфрачервоне випромінювання.

Зварювальна маска

На ринку зварювального захисту на даний момент представлена велика кількість різноманітних масок, вони відрізняються як формою так і своєю функціональністю. Існують різні стекла з різною світлопроникністю, так само є маски зі світлофільтрами. Останній тип маски автоматично за частку секунди затемнює скло при яскравому світлі, допомагає, щоб уникнути безлічі зайвих дій.

Маска зварювальника Маска зварювальника Маска зварювальника

Зварювальні краги. Це спеціальні рукавички, зроблені для зварників, вони йдуть з дуже товстої тканини, щоб окалини не змогли потрапити вам на руки в першу чергу, в другу вони дуже добре захищають від різного роду променів.

Зварювальні краги

Ми назвали дві основні складові захисту без яких ви просто не маєте права варити, оскільки нанесете собі і своїй шкірі травм. Існують також зварювальні костюми, взуття, підшоломник, штани, нарукавники, але це вже більш індивідуально. Найголовніші на нашу думку і з упевненістю скажемо, що і більшості зварювальників це зварювальна маска і краги на руки. Не забувайте про правила безпеки під час роботи зі зварювальним та газобалонним обладнанням.

Захист зварювальника

Для запобігання опікам потрібно завжди використовувати жирні креми від засмаги, дитячі олії. Намазувати обличчя та відкриті ділянки тіла.

Які бувають ступені опіків при зварюванні?

Працюючи з різним зварюванням можна отримати різного ступеня опіки і рекомендується їх вміти розрізняти, щоб знати що вам варто робити, а чого категорично не рекомендується. Найчастіше ушкоджують зварювальники шкіру на руках, забуваючи одягнути краги, коли робота йде не на довгий проміжок часу, але так само не рідко трапляються випадки пошкодження шкіри обличчя. Саме опік обличчя є серйозною травмою для людини.

Ступінь опіків

Якщо ви все ж таки відчули опік після роботи, потрібно визначитися в першу чергу з його ступенем, для цього потрібно вміти розрізняти ступінь опіку, що отримується після зварювання.

1.Опік першого ступеня. Найбільш лояльний опік, який проявляється після роботи у зварювальника, досить поширений, варто попрацювати всього кілька хвилин без захисту і ви вже його отримаєте. Проявляється він печінням шкіри пошкодженої ділянки та її болем, якщо придивитися у пошкодженому місці стане червона шкіра. Відразу ж на місці можна надати собі або іншому потерпілому першу допомогу, потрібно нанести насамперед протиопікові антисептики, не рекомендується відразу при опіку притискати до пошкоджених ділянок холодні предмети і мазати шкіру різними кремами, які зволожують. Після цього для загоєння через деякий час можна мазати обличчя або інші пошкоджені ділянки "Пантенолом" або використовувати мазь "Судокрем" покривати потрібно тонким шаром. Маститися кремами бажано на ніч для того, щоб крем тривалий час залишався на шкірі. Дані крему добре полегшують біль та запобігають зараженню шкіри, відновлюючи її.

2.Опік другого ступеня. На шкірі почали виступати пухирі, це погана ознака того, що шкіра дуже сильно пошкоджена. У такому разі самостійне лікування не рекомендується.

3.Опік третього ступеня. Досить серйозний ступінь опіку, при ньомк починається лущення шкіри та сильний біль ушкоджених ділянок, так само йде ушкодження тканин м'язів.

При опіках після зварювальної роботи другого та третього ступеня не можна проводити самолікування, потрібно викликати лікарів і дати знаючим спеціалістам виконувати свою роботу. Вони зможуть детальніше розглянути та зрозуміти ступінь ушкодження та що потрібно робити далі з пошкодженими ділянками. Поки машина з лікарями добиратиметься, можна випити анальгін, він зможе запобігти шоковому стану.


За уточненням деталей прохання дзвонити чи писати на номер
  • Life 093 949 03 36
  • Kyivstar 096 073 99 73
на обох номерах є WhatsApp, Telegram, Viber

Зварювальні роботи

Мапа робіт

  • Интерактивная карта сварочных работ

Контакти